Andreea Balan a avut cinci concerte in noaptea dintre ani
Cantareata Andreea Balan a avut primul concert in jurul orei 20:00 la Targoviste,dupa care alte patru in Bucuresti la evenimente private.Aceasta a fost insotita de catre Petrisor,care impreuna cu artista au facut demonstratii de dans celor prezenti.
sursa: cancan.ro
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu