Ambulanta sub nameti
Drumurile inzapezite incep sa puna probleme si ambulantelor.O ambulanta in drum spre Orodel din judetul Dolj,a ramas inzapezita si a fost nevoie de interventia autoritatiilor,pentru ca pacientul la care trebuia sa se ajunga sa primeasca ingrijiriile de care avea nevoie.
sursa foto:adevarul.ro
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu