Pages

miercuri, 15 februarie 2012

Gemenele de la INDIGO castigatoarele unui premiu Grammy

  Surorile Mihaela si Gabriela Modorcea sunt mandre de ele ca au fost atat de aproape de trofeul Grammy,dupa ce ne-au facut de ras in ultmiul hal in America la concursul "American Idol ".
   De aceasta fetele au avut succes.Cele doua fete au colaborat impreuna cu Jay-z la piesa"Otis",aceasta fiind una dintre castigatoarele de la Grammy,melodie semnata Jay-z si Kanye West.Melodia cu care fetele au participat face parte din albumul "Watch the throne ".
   Fetele mai au inca o piesa pe albumul lui Jay-z semnata"LA LA LA".


sursa: cancan.ro




Lenjeria Mea





Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu