IMAGINI Fordul de Banie va fii prezentat la salonul de la Geneva
Masina de serie produsa in Banie,ford B-max,va fii prezentat la salonul de la Geneva in luna martie,la un an dupa ce Ford a prezentat conceptul modelului.Reprezentantii Ford au oferit in premiera imagini cu masina de serie.
IMAGINI
www.stirilepeblog.blogspot.com
RăspundețiȘtergere